Почетна страна Мојот простор Нова регистрација Лозинка? Контакт          
Ford Tranzit Rimor Superbrig 687tc
Shop-Auktion bei http://www.efyucom.rs/auktion/
        


Ford Tranzit Rimor Superbrig 687tc
     

      Член проект: 24276

Категорија: Kamperi-Karavani
Точка состојба: користени

Достасување:   (Завршува: 04.11.2017, 08:41:00 Час)

Испорака: Lično preuzimanje 
Трошоци за испорака: 0.00 €
Ве молиме користете го опис да се види дали постојат дополнителни детали за времето на испорака.

Исплата видови: Plaćanje prilikom preuzimanja

Rücknahmen:
Еден од условите утврдени подолу, корисниците ќе можат да го вратите производот.

Прашајте го продавачот прашање

  Корисничко име
  лозинкаПечатење      Пренеси на пријател      Гледајте (0)


продавач: Bata30
Оценка (0)
Поени постигна: 0
Земја / ZIP / Град:
D 11... Berlin
Регистриран како: ПриватенHrvatska
48362 Kloštar Podravski
Županija
Koprivničko-križevačka

095/500-8005

2008.g
80.000 km
U odlicnom stanju,malo koristen!
Solarni paneli
Klima
Tv-Satelit
R-Kamera
Gume prosle 1500km
Euro Kuka
Puno dodatne opreme koje nema u standardu!
Rijedak kamper s velikom pojacanom garazom i okretnim prvim sicevima koji daju vecu komociju.Прашања и одговори во врска со овој напис

Последна ги разгледа >>> Löschen <<<
 Ford Tranzit Rimor Sup..
 44.544,00 € Shopartikel
 inkl. MwSt.
 плус. 0.00 € Versand