Почетна страна Мојот простор Нова регистрација Лозинка? Контакт          
Yamaha Fz600n 600 cm3, 2005 god.
Shop-Auktion bei http://www.efyucom.rs/auktion/
        


Yamaha Fz600n 600 cm3, 2005 god.
     

      Член проект: 24279

Категорија: Motori, Skuteri i sl.
Точка состојба: користени

Достасување:   (Завршува: 25.11.2017, 08:09:00 Час)

Испорака: Lično preuzimanje 
Трошоци за испорака: 0.00 €
Ве молиме користете го опис да се види дали постојат дополнителни детали за времето на испорака.

Исплата видови: Plaćanje prilikom preuzimanja

Rücknahmen:
Еден од условите утврдени подолу, корисниците ќе можат да го вратите производот.

Корисничко име:  
лозинка:  
Останатите количини: 1

По парче: 3.200,00 €

Кол нареди:    
Да да оваа ставка за: 3.200,00 €

Вид на оглас: Продавница предмети Продавница предмети

Печатење      Пренеси на пријател      Гледајте (0)


продавач: Bata30
Оценка (0)
Поени постигна: 0
Земја / ZIP / Град:
D 11... Berlin
Регистриран како: Приватен

Прашајте го продавачот прашање

023 Zadar
Hrvatska
Tel. 091 235 8855
 
Motor garaziran, tri kljuca, leo vince auspusi,volan od fz1000, kufer, ralica, stavljena centralna nogara, slajderi, presao 70000 km, promjenjeno kvacilo i federi, fazni lanac i spaner, cetkice na alnaseru, prednje plocice i diskovi, nikad nije bio karamboliran, spreman za sezonu, zanima me zamjena za skuter piaggio vespa50Прашања и одговори во врска со овој напис

Последна ги разгледа >>> Löschen <<<
 Yamaha Fz600n 600 cm3,..
 3.200,00 € Shopartikel
 inkl. MwSt.
 плус. 0.00 € Versand