Почетна страна Мојот простор Нова регистрација Лозинка? Контакт          
Yamaha Fz600n 600 cm3, 2005 god.
Shop-Auktion bei http://www.efyucom.rs/auktion/
        


Yamaha Fz600n 600 cm3, 2005 god.
     

      Член проект: 24279

Категорија: Motori, Skuteri i sl.
Точка состојба: користени

Достасување:   (Завршува: 25.11.2017, 08:09:00 Час)

Испорака: Lično preuzimanje 
Трошоци за испорака: 0.00 €
Ве молиме користете го опис да се види дали постојат дополнителни детали за времето на испорака.

Исплата видови: Plaćanje prilikom preuzimanja

Rücknahmen:
Еден од условите утврдени подолу, корисниците ќе можат да го вратите производот.

Прашајте го продавачот прашање

  Корисничко име
  лозинкаПечатење      Пренеси на пријател      Гледајте (0)


продавач: Bata30
Оценка (0)
Поени постигна: 0
Земја / ZIP / Град:
D 11... Berlin
Регистриран како: Приватен023 Zadar
Hrvatska
Tel. 091 235 8855
 
Motor garaziran, tri kljuca, leo vince auspusi,volan od fz1000, kufer, ralica, stavljena centralna nogara, slajderi, presao 70000 km, promjenjeno kvacilo i federi, fazni lanac i spaner, cetkice na alnaseru, prednje plocice i diskovi, nikad nije bio karamboliran, spreman za sezonu, zanima me zamjena za skuter piaggio vespa50Прашања и одговори во врска со овој напис

Последна ги разгледа >>> Löschen <<<
 Yamaha Fz600n 600 cm3,..
 3.200,00 € Shopartikel
 inkl. MwSt.
 плус. 0.00 € Versand

 
 Kamper Fiat ducato max..
 5.939,00 € Shopartikel
 inkl. MwSt.
 плус. 0.00 € Versand

 
 Ford Tranzit Rimor Sup..
 44.544,00 € Shopartikel
 inkl. MwSt.
 плус. 0.00 € Versand